Nederlandse reisboekhandels kiezen beste reisgids

26/12/2011

Het is de ANWB Kunstreisgids Rome die de prijs "Beste reisgids van het jaar" gewonnen heeft. Dat deze reisgids net het tegenovergestelde doet van de andere reisgidsen, nl. uitgebreid en diepgaand over een onderwerp schrijven, heeft bij de jury de doorslag gegeven. De meeste reisgidsen gaan niet meer diep in op een thema of leggen ook geen links meer naar geschiedenis en feiten. Dat is wat de nieuwe reeks ANWB Kunstreisgidsen wel doet.

Op Reisboeken.be vind je een uitgebreide recensie over de ANWB Kunstreisgids Rome. Ook onze recensent is heel enthousiast over deze reisgidsenreeks. We hebben ook een andere uitgave gerecenseerd: Kunstreisgids Toscane, geschreven door een andere recensent en even positief. De reisboekhandelsjury kiest elk jaar een winnaar in de volgende vier categorieën: beste reisgids, beste landkaart, beste reisfotoboek, en beste reisverhaal.


Ads - Partners


Reis(boeken) nieuws

  • Nieuwe gids Bed & Breakfast

    Wat ooit begon als een alternatief buitenbeentje is dezer dagen een populaire en algemeen aanvaarde overnachtingsvorm geworden. De B&B’s schoten als paddenstoelen uit grond. Zodanig dat het moeilijk werd om door het bos de bomen nog te zien. ANWB brengt soelaas met de uitgave van deze Bed & Breakfastgids. Hij bevat niet minder dan 1300 B&B’s in Nederland en 900 in de rest van Europa.

    13/03/2012

  • Lonely Planet reisgidsen voor jonge reizigers

    "Verboden voor ouders" is de veelzeggende ondertitel van deze nieuwe reeks van Lonely Planet. Er zijn meteen 4 populaire bestemmingen verschenen: Londen, Parijs, Rome en New York.

    9/02/2012

  • Nederlandse reisboekhandels kiezen beste reisgids

    Het is de ANWB Kunstreisgids Rome die de prijs "Beste reisgids van het jaar" gewonnen heeft.

    26/12/2011

  • Kust Wales ‘beste plaats om te bezoeken in 2012'

    Reisexperts van Lonely Planet, bekend van de gelijknamige reisgidsen, hebben de Welsh Coast uitgeroepen als de beste plaats om te bezoeken in 2012.

    16/11/2011

  • Best in Travel Readers´ Choice award 2012

    Best in Travel Readers´ Choice award 2012 ging naar IJsland en Reykjavik.

    2/11/2011