100% HONGKONG


100% HONGKONG
  • Auteur: Immink Marijn
  • ISBN: 978-90-5767-292-7
  • Type: Paperback
  • Bladzijden: 152
  • Categorie: Nederlandstalige reisgidsen
  • Richtprijs: € 10,95
  • Taal: Nederlands
  • Datum: 14/03/2008
  • Recensent: GVD
  • Uitgeverij: mo'media
  • Verdeeld door: Denis
  • Kopen - prijs vergelijken:
  • 100% HONGKONG Kopen - prijs vergelijken: Proxis & Azur
  • 100% HONGKONG Kopen - prijs vergelijken: Cosmox
  • 100% HONGKONG Kopen - prijs vergelijken: BOL.com

Hongkong is dikwijls bezocht als tussenstop naar een andere bestemming. Dan is een gids zoals "100% Hongkong" heel nuttig. Je ontdekt de stad in zes wandelingen en krijgt er nog heel wat nuttige reistips bovenop. Bovendien behandelen ze per wandeling evenwaardig vier thema's: bezienswaardigheden, shoppen, eten & drinken, leuk om te doen.

Heel kort krijg je wat algemene tips die een bezoek aan deze stad gemakkelijker maken. Hier zal je als lezer ook de hoogtepunten van een bezoek verwachten. Spijtig genoeg ontbreekt dit op deze plaats. In feite begin je dus met de wandelingen te lezen zonder te weten wat je zeker niet mag missen van Hongkong. Maar het kleine stadsplannetje, achteraan de gids en eenvoudig uitneembaar, bevat dan wel de aanduiding van die acht hoogtepunten.

Per wandeling krijg je telkens zes to do's. Dit kunnen zowel bezienswaardigheden zijn als leuke weetjes, restaurant- en shoppingtips. Zoals we dit gewoon zijn bij de 100% stedengidsen krijg je een degelijke kaart met de aanduiding van de route en de bezoektips. Handig is ook de uitgeschreven wandelroute, voor het geval je twijfelt.

Met deze reisgids krijg je duidelijk waar voor je geld. Alles is weliswaar netjes voorbereid maar het geeft je toch een grote vrijheid.

Zelf een recensie toevoegen

Naam*:  
E-mail adres*:

Uw recensie*: 
 
Veiligdheidscode:
 

Ads - Partners


Reis(boeken) nieuws

  • Nieuwe gids Bed & Breakfast

    Wat ooit begon als een alternatief buitenbeentje is dezer dagen een populaire en algemeen aanvaarde overnachtingsvorm geworden. De B&B’s schoten als paddenstoelen uit grond. Zodanig dat het moeilijk werd om door het bos de bomen nog te zien. ANWB brengt soelaas met de uitgave van deze Bed & Breakfastgids. Hij bevat niet minder dan 1300 B&B’s in Nederland en 900 in de rest van Europa.

    13/03/2012

  • Lonely Planet reisgidsen voor jonge reizigers

    "Verboden voor ouders" is de veelzeggende ondertitel van deze nieuwe reeks van Lonely Planet. Er zijn meteen 4 populaire bestemmingen verschenen: Londen, Parijs, Rome en New York.

    9/02/2012

  • Nederlandse reisboekhandels kiezen beste reisgids

    Het is de ANWB Kunstreisgids Rome die de prijs "Beste reisgids van het jaar" gewonnen heeft.

    26/12/2011

  • Kust Wales ‘beste plaats om te bezoeken in 2012'

    Reisexperts van Lonely Planet, bekend van de gelijknamige reisgidsen, hebben de Welsh Coast uitgeroepen als de beste plaats om te bezoeken in 2012.

    16/11/2011

  • Best in Travel Readers´ Choice award 2012

    Best in Travel Readers´ Choice award 2012 ging naar IJsland en Reykjavik.

    2/11/2011