ITALIË: AGRITURISMO & KLEINE HOTELS


ITALIË: AGRITURISMO & KLEINE HOTELS
  • Auteur: Roberta Pesce
  • ISBN: 9789077090510
  • Type: Paperback
  • Bladzijden: 340
  • Categorie: Logiesgidsen
  • Richtprijs: € 19,50
  • Taal: Nederlands
  • Datum: 4/05/2011
  • Recensent: RD
  • Uitgeverij: Spalder Publishing
  • Verdeeld door: Lannoo
  • Kopen - prijs vergelijken:
  • ITALIË: AGRITURISMO & KLEINE HOTELS Kopen - prijs vergelijken: Proxis & Azur
  • ITALIË: AGRITURISMO & KLEINE HOTELS Kopen - prijs vergelijken: Cosmox
  • ITALIË: AGRITURISMO & KLEINE HOTELS Kopen - prijs vergelijken: BOL.com

Deze uitgave brengt informatie en beschrijvingen over zowat 160 verblijfslocaties verspreid over gans Italië, maar toch eerder op het platteland dan in de grote steden. Ruim meer dan de helft van de verblijven bevinden zich in Tosacane en Umbrië, twee zeer druk bezochte regio's. Toch jammer dat het zeer mooie Trentino/Zuid-Tirol het moet stellen met slechts 2 logiesplaatsen.

De informatie over elk van de logiesadressen valt uiteen in 3 onderdelen: een vaak lyrische beschrijving van het huis, eenbeschrijving van de omgeving en praktische informatie. Onder dit laatste begrip vallen onder meer website, al danniet geschikt voor gehndicapten, al dan niet aanvaarden van creditcards, huisdieren toegestaan of niet, prijzen "vanaf", verhuur van fietsen en mogelijkheid voor avondmaal. Daarnaast zijn er telkens een drietal foto's.

De voertaal op de overzichtelijke landkaarten vooraan in het boek is Frans. Een nederlandstalige kart ware toch maar een kleine inspanning geweest? Achteraan in het boek zijn er diverse indexen die het zoeken naar specifieke vakantiegenoegens vereenvoudigen: de aanwezigheid van een zwembad, de mogelijkheden voor het volgen van een kook- of wijncursus, of je al dan niet op truffeljacht kan en de beschikbaarheid van fietsen. Een aparte index geeft een lijst van de adressen waar je in het laagseizoen terecht kan voor minder dan 40 euro per persoon per nacht.

Beslist een gids die heerlijke vakanties kan bieden.


Ondertitel: "De beste agriturismo en kleine hotels in Italië".

Zelf een recensie toevoegen

Naam*:  
E-mail adres*:

Uw recensie*: 
 
Veiligdheidscode:
 

Ads - Partners


Reis(boeken) nieuws

  • Nieuwe gids Bed & Breakfast

    Wat ooit begon als een alternatief buitenbeentje is dezer dagen een populaire en algemeen aanvaarde overnachtingsvorm geworden. De B&B’s schoten als paddenstoelen uit grond. Zodanig dat het moeilijk werd om door het bos de bomen nog te zien. ANWB brengt soelaas met de uitgave van deze Bed & Breakfastgids. Hij bevat niet minder dan 1300 B&B’s in Nederland en 900 in de rest van Europa.

    13/03/2012

  • Lonely Planet reisgidsen voor jonge reizigers

    "Verboden voor ouders" is de veelzeggende ondertitel van deze nieuwe reeks van Lonely Planet. Er zijn meteen 4 populaire bestemmingen verschenen: Londen, Parijs, Rome en New York.

    9/02/2012

  • Nederlandse reisboekhandels kiezen beste reisgids

    Het is de ANWB Kunstreisgids Rome die de prijs "Beste reisgids van het jaar" gewonnen heeft.

    26/12/2011

  • Kust Wales ‘beste plaats om te bezoeken in 2012'

    Reisexperts van Lonely Planet, bekend van de gelijknamige reisgidsen, hebben de Welsh Coast uitgeroepen als de beste plaats om te bezoeken in 2012.

    16/11/2011

  • Best in Travel Readers´ Choice award 2012

    Best in Travel Readers´ Choice award 2012 ging naar IJsland en Reykjavik.

    2/11/2011