'N FRIVOLE FOCUS OP LEUVEN


'N FRIVOLE FOCUS OP LEUVEN
  • Auteur: Kathia Glabeke
  • ISBN: 9789081519304
  • Type: Paperback
  • Bladzijden: 110
  • Categorie: Geschenk -en fotoboeken
  • Richtprijs: € 15,00
  • Taal: Nederlands
  • Datum: 21/09/2010
  • Recensent: LD
  • Uitgeverij: Stad Leuven
  • Kopen - prijs vergelijken:
  • 'N FRIVOLE FOCUS OP LEUVEN Kopen - prijs vergelijken: Proxis & Azur
  • 'N FRIVOLE FOCUS OP LEUVEN Kopen - prijs vergelijken: Cosmox
  • 'N FRIVOLE FOCUS OP LEUVEN Kopen - prijs vergelijken: BOL.com

Leuven op een originele manier verkennen?  Dat kan je met dit boekje waarin je op basis van een leuke quiz een andere kijk krijgt op deze provinciehoofdstad. Hoe ga je te werk? Door middel van tien fotoreeksen tracht je te ontdekken welk detail van een historisch gebouw, een waterloop of een kunstwerk er is gefotografeerd.  Heb je er geen idee van, zelfs niet aan de hand van de tips die onderaan de pagina’s staan?  Kijk dan in het tweede deel van het boek.  Daar vind je de ‘volledige’ foto samen met anekdotiische en andere achtergrondinformatie over het kunstbeeld, een straat of andere markante plaatsen.

Kathia Glabeke is in haar opzet geslaagd om Leuven op een alternatieve wijze voor te stellen. Het enige wat ontbreekt zijn stadsplannetjes met daarop de te zoeken ‘focussen’.  Hierdoor zou het boek toegankelijker zijn voor niet-Leuvenaren.


Ondertitel: Quiz in 't kwadraat

Zelf een recensie toevoegen

Naam*:  
E-mail adres*:

Uw recensie*: 
 
Veiligdheidscode:
 

Ads - Partners


Reis(boeken) nieuws

  • Nieuwe gids Bed & Breakfast

    Wat ooit begon als een alternatief buitenbeentje is dezer dagen een populaire en algemeen aanvaarde overnachtingsvorm geworden. De B&B’s schoten als paddenstoelen uit grond. Zodanig dat het moeilijk werd om door het bos de bomen nog te zien. ANWB brengt soelaas met de uitgave van deze Bed & Breakfastgids. Hij bevat niet minder dan 1300 B&B’s in Nederland en 900 in de rest van Europa.

    13/03/2012

  • Lonely Planet reisgidsen voor jonge reizigers

    "Verboden voor ouders" is de veelzeggende ondertitel van deze nieuwe reeks van Lonely Planet. Er zijn meteen 4 populaire bestemmingen verschenen: Londen, Parijs, Rome en New York.

    9/02/2012

  • Nederlandse reisboekhandels kiezen beste reisgids

    Het is de ANWB Kunstreisgids Rome die de prijs "Beste reisgids van het jaar" gewonnen heeft.

    26/12/2011

  • Kust Wales ‘beste plaats om te bezoeken in 2012'

    Reisexperts van Lonely Planet, bekend van de gelijknamige reisgidsen, hebben de Welsh Coast uitgeroepen als de beste plaats om te bezoeken in 2012.

    16/11/2011

  • Best in Travel Readers´ Choice award 2012

    Best in Travel Readers´ Choice award 2012 ging naar IJsland en Reykjavik.

    2/11/2011