LANGS ZUID-LIMBURGSE KASTELEN


LANGS ZUID-LIMBURGSE KASTELEN
  • Auteur: Annet Duits en Bert Notermans
  • ISBN: 9789078407645
  • Type: Paperback
  • Bladzijden: 119
  • Categorie: Wandelgidsen
  • Richtprijs: € 10,90
  • Taal: Nederlands
  • Datum: 8/06/2010
  • Recensent: GVD
  • Uitgeverij: TIC
  • Kopen - prijs vergelijken:
  • LANGS ZUID-LIMBURGSE KASTELEN Kopen - prijs vergelijken: Proxis & Azur
  • LANGS ZUID-LIMBURGSE KASTELEN Kopen - prijs vergelijken: Cosmox
  • LANGS ZUID-LIMBURGSE KASTELEN Kopen - prijs vergelijken: BOL.com

Dertien wandelingen langs Zuid-Limburgse kastelen zijn vervat in een handige wandelgids. De meeste wandelroutes liggen in het zuiden van de provincie en zijn grensoverschrijdend. Zo kom je meerdere malen in België en de Drielandenregio. Ze zijn tussen de 5 en 19 km lang en telkens kom je langs één of meerdere kastelen. Het merendeel van deze Zuid-Limburgse kastelen zijn in private eigendom en kunnen wel niet bezocht worden. Doch dit mag de pret niet bederven. De auteur geeft je telkens wat informatie over het kasteel en heeft bij de inleiding ruime achtergrondinformatie neergepend.

Bij het voorwoord van de auteur, Annet Duits, las ik dat haar vriend Bert zorgde voor de tracks en de website. Daaruit dacht ik dat ze de GPS-tracks zou ter beschikking stellen van haar lezers, maar ik kwam van een kale reis terug. Het is spijtig te moeten vaststellen dat veel uitgevers nog steeds de moderne technologie niet benutten, dit zou nochtans een zeer belangrijke meerwaarde zijn voor deze wandelgids.

Het is een troost te weten dat het boekje echt geen zware draaglast is voor onderweg, de routebeschrijving goed is en als routekaart gekozen werd voor de topografische kaarten. Mede daardoor is het een aanrader voor wie de vele kastelen in de Euregio wilt van dichterbij leren kennen.

Zelf een recensie toevoegen

Naam*:  
E-mail adres*:

Uw recensie*: 
 
Veiligdheidscode:
 

Ads - Partners


Reis(boeken) nieuws

  • Nieuwe gids Bed & Breakfast

    Wat ooit begon als een alternatief buitenbeentje is dezer dagen een populaire en algemeen aanvaarde overnachtingsvorm geworden. De B&B’s schoten als paddenstoelen uit grond. Zodanig dat het moeilijk werd om door het bos de bomen nog te zien. ANWB brengt soelaas met de uitgave van deze Bed & Breakfastgids. Hij bevat niet minder dan 1300 B&B’s in Nederland en 900 in de rest van Europa.

    13/03/2012

  • Lonely Planet reisgidsen voor jonge reizigers

    "Verboden voor ouders" is de veelzeggende ondertitel van deze nieuwe reeks van Lonely Planet. Er zijn meteen 4 populaire bestemmingen verschenen: Londen, Parijs, Rome en New York.

    9/02/2012

  • Nederlandse reisboekhandels kiezen beste reisgids

    Het is de ANWB Kunstreisgids Rome die de prijs "Beste reisgids van het jaar" gewonnen heeft.

    26/12/2011

  • Kust Wales ‘beste plaats om te bezoeken in 2012'

    Reisexperts van Lonely Planet, bekend van de gelijknamige reisgidsen, hebben de Welsh Coast uitgeroepen als de beste plaats om te bezoeken in 2012.

    16/11/2011

  • Best in Travel Readers´ Choice award 2012

    Best in Travel Readers´ Choice award 2012 ging naar IJsland en Reykjavik.

    2/11/2011