PERU & BOLIVIA, TE GAST IN


PERU & BOLIVIA, TE GAST IN
  • Kopen - prijs vergelijken:
  • PERU & BOLIVIA, TE GAST IN Kopen - prijs vergelijken: Proxis & Azur
  • PERU & BOLIVIA, TE GAST IN Kopen - prijs vergelijken: Cosmox
  • PERU & BOLIVIA, TE GAST IN Kopen - prijs vergelijken: BOL.com

"Te gast in" laat je kennismaken met het échte Peru en Bolivië. Een gloednieuwe uitgave van januari 2010. Deze Zuid-Amerikaanse landen kennen heel wat contrasten in cultuur en natuur en de auteurs laten je hiervan proeven in leuke reisverhalen. Het succes van deze serie is immers gefundeerd op een redactie die de Andeslanden door en door kennen.

Die auteurs hebben allen uit hun domeingebied en hun ervaring een verhaal neergeschreven dat je een beeld schetst van Peru of Bolivië die niet in de normale reisgidsen te vinden is. Het eerste verhaal is dat van Rik Duijm die in Peru als backpacker is terecht gekomen en er reeds zeven jaar woont en werkt. Hij heeft het over de grote verschillen bij de bevolking, sommigen wonen in luxe flats anderen in een lemen hut. Uiteraard mag de Peruaanse keuken, die als een van de meest afwisselende keukens bekend staat, niet ontbreken. Jeroen van der Zalm vertelt je er alles over. Ook de koffieboeren en de straatverkopers in Peru komen aan het woord.

In Bolivië kan men niet omheen de hoofdstad La Paz. Selma Kers heeft het hier over de verschillende bevolkingsgroepen in deze miljoenenstad. De cocabladeren lijken zeer onschuldig in Bolivië want iedereen kauwt erop. De koekjes zijn overal te koop en wellicht zou je zo'n doosje mee naar huis willen nemen. De auteur waarschuwt je echter dat het drugs zijn. Kirsten Oosterbroek heeft het over de Boliviaanse machocultuur en tenslotte brengt Selma Kers je nog eens bij de Indianen thuis.

Deze gidsjes blijven een must voor wie in minder bekende verre bestemmingen wil rondreizen. Zo beschik je al over veel achtergrondinformatie en het zal je reis naar Peru of Bolivië veel aangenamer en leerrijker maken.

Zelf een recensie toevoegen

Naam*:  
E-mail adres*:

Uw recensie*: 
 
Veiligdheidscode:
 

Ads - Partners


Reis(boeken) nieuws

  • Nieuwe gids Bed & Breakfast

    Wat ooit begon als een alternatief buitenbeentje is dezer dagen een populaire en algemeen aanvaarde overnachtingsvorm geworden. De B&B’s schoten als paddenstoelen uit grond. Zodanig dat het moeilijk werd om door het bos de bomen nog te zien. ANWB brengt soelaas met de uitgave van deze Bed & Breakfastgids. Hij bevat niet minder dan 1300 B&B’s in Nederland en 900 in de rest van Europa.

    13/03/2012

  • Lonely Planet reisgidsen voor jonge reizigers

    "Verboden voor ouders" is de veelzeggende ondertitel van deze nieuwe reeks van Lonely Planet. Er zijn meteen 4 populaire bestemmingen verschenen: Londen, Parijs, Rome en New York.

    9/02/2012

  • Nederlandse reisboekhandels kiezen beste reisgids

    Het is de ANWB Kunstreisgids Rome die de prijs "Beste reisgids van het jaar" gewonnen heeft.

    26/12/2011

  • Kust Wales ‘beste plaats om te bezoeken in 2012'

    Reisexperts van Lonely Planet, bekend van de gelijknamige reisgidsen, hebben de Welsh Coast uitgeroepen als de beste plaats om te bezoeken in 2012.

    16/11/2011

  • Best in Travel Readers´ Choice award 2012

    Best in Travel Readers´ Choice award 2012 ging naar IJsland en Reykjavik.

    2/11/2011