NEW YORK


NEW YORK
  • Auteur: Mick Sinclair
  • ISBN: 978-90-215-2496-2
  • Type: Ringmap
  • Bladzijden: 190
  • Categorie: Nederlandstalige reisgidsen
  • Richtprijs: € 9,95
  • Taal: Nederlands
  • Datum: 24/04/2008
  • Recensent: GVD
  • Uitgeverij: Kosmos Uitgevers
  • Verdeeld door: VBK België
  • Kopen - prijs vergelijken:
  • NEW YORK Kopen - prijs vergelijken: Proxis & Azur
  • NEW YORK Kopen - prijs vergelijken: Cosmox
  • NEW YORK Kopen - prijs vergelijken: BOL.com

'Wat & Hoe Select' is een handige reisgids in pocketformaat met ringband. De halfharde flappen zijn kaarten en binnenin krijg je selecties voorgesteld uit het te groot toeristisch aanbod van New York. Als eerste onderwerp krijg je 'Over New York'. Superhandig om zich in te leven in de gebruiken van de inwoners van deze metropool. Je zou het niet onmiddellijk verwachten in deze rubriek maar hier vind je eveneens het item 'kort verblijf'. Dat bestaat uit een pak tips dat je zeker moet doen als je even wat tijd hebt. Zeer nuttig voor de zakenreiziger omdat deze selecties vooral inspelen op het belevingsgevoel. Die tips zullen langer in je geheugen blijven hangen dan een museumbezoek.

De 'Reiswijzer' zijn praktische tips en evenementen. En dan volgt 'De Selectie'. Daar gaat het tenslotte om in dit boek. Tien tips, vooral highlights van New York. Ze zijn meteen goed om een 3-daagse citytrip volledig in te vullen. Naast museumbezoek staan ook parken, imposante buildings en karaktervolle wijken op het programma. Leuk is het hoofdstuk 'Verrassende tips'. Heel wat items komen aan bod: eten, uitgaan, shopping, kids, shows, ... Geen immense overzichten waarin het moeilijk is een keuze te maken maar wel een goede selectie.

In 'Op Pad' vind je een uitvoerige voorstelling van 4 belangrijke wijken: Midtown Manhattan, Uptown en Central Park, Empire State Building tot Greenwich Village, en Lower Manhattan. Deze rubriek vormt het leeuwendeel van de Wat & Hoe Select. Het maakt deze reisgids wel echt compleet! Je krijgt telkens de belangrijkste attracties met praktische info en locatie op de kaart. 'De stad uit' is er voor degenen die wellicht lange tijd verblijven in New York. Opnieuw vind je er bondig samengevat uitstapideeën, ditmaal buiten de stad.

Het is verrassend hoeveel informatie er in deze pocketgids is opgenomen. Deze Wat & Hoe Select is een no-nonsense en zeer doeltreffende reisgids boordevol geselecteerde tips. Het overaanbod van New York maakt het de reiziger niet gemakkelijk. De 'Select' zorgt ervoor dat keuzes maken voortaan eenvoudiger is.

Zelf een recensie toevoegen

Naam*:  
E-mail adres*:

Uw recensie*: 
 
Veiligdheidscode:
 

Ads - Partners


Reis(boeken) nieuws

  • Nieuwe gids Bed & Breakfast

    Wat ooit begon als een alternatief buitenbeentje is dezer dagen een populaire en algemeen aanvaarde overnachtingsvorm geworden. De B&B’s schoten als paddenstoelen uit grond. Zodanig dat het moeilijk werd om door het bos de bomen nog te zien. ANWB brengt soelaas met de uitgave van deze Bed & Breakfastgids. Hij bevat niet minder dan 1300 B&B’s in Nederland en 900 in de rest van Europa.

    13/03/2012

  • Lonely Planet reisgidsen voor jonge reizigers

    "Verboden voor ouders" is de veelzeggende ondertitel van deze nieuwe reeks van Lonely Planet. Er zijn meteen 4 populaire bestemmingen verschenen: Londen, Parijs, Rome en New York.

    9/02/2012

  • Nederlandse reisboekhandels kiezen beste reisgids

    Het is de ANWB Kunstreisgids Rome die de prijs "Beste reisgids van het jaar" gewonnen heeft.

    26/12/2011

  • Kust Wales ‘beste plaats om te bezoeken in 2012'

    Reisexperts van Lonely Planet, bekend van de gelijknamige reisgidsen, hebben de Welsh Coast uitgeroepen als de beste plaats om te bezoeken in 2012.

    16/11/2011

  • Best in Travel Readers´ Choice award 2012

    Best in Travel Readers´ Choice award 2012 ging naar IJsland en Reykjavik.

    2/11/2011