BED & BREAKFASTS EN CHARMEHOTELS ITALIË


BED & BREAKFASTS EN CHARMEHOTELS ITALIË
  • Auteur: diverse
  • ISBN: 9789025749699
  • Type: Paperback
  • Bladzijden: 223
  • Categorie: Logiesgidsen
  • Richtprijs: € 17,50
  • Taal: Nederlands
  • Datum: 28/03/2011
  • Recensent: GVD
  • Uitgeverij: Dominicus Lifestyle
  • Verdeeld door: Denis - St.-Niklaas
  • Kopen - prijs vergelijken:
  • BED & BREAKFASTS EN CHARMEHOTELS ITALIË Kopen - prijs vergelijken: Proxis & Azur
  • BED & BREAKFASTS EN CHARMEHOTELS ITALIË Kopen - prijs vergelijken: Cosmox
  • BED & BREAKFASTS EN CHARMEHOTELS ITALIË Kopen - prijs vergelijken: BOL.com

Bed & breakfasts zijn heel populair en de gidsen die je helpen een keuze te maken uit het grote aanbod zijn niet meer te tellen. Dominicus heeft zopas een nieuwe logiesgids uit met bed & breakfasts in Italië. Omdat de  selectie b&b's charmeverblijven zijn hebben ze in deze gids ook een aantal kleine charmehotels opgenomen. In totaal vind je er 80 logeeradressen gespreid over gans Italië en zijn eilanden.

Heel handig is de beschrijving van de verschillende typen accommodatie: casa, locanda, podere, torre ... het zijn niet alledaagse termen waar ze in Italië wel gretig mee omspringen. De redactie heeft Italië opgedeeld in acht regio's. Bij elke regio krijg je 1 bladzijde toeristische tips, maar daarvoor koop je deze gids uiteraard niet. Onze interesse gaat vooral uit naar de beschrijving van de voorgestelde bed & breakfasts en die zou volgens de ondertitel compleet zijn.

Bijna compleet zou beter zijn. Ik spreek geen Italiaans en weet uit ervaring dat het niet vanzelfsprekend is voor een Italiaan om een tweede taal te kennen. Het is echter niet opgenomen welke talen de eigenaars spreken. Er is überhaupt niets opgenomen over de uitbaters, behalve dan dat ze je toeristische informatie zullen geven. De beschrijving is zeer duidelijk doch zakelijk. Er is nergens enthousiasme in de teksten te bespeuren. De praktische informatie is zeer uitgebreid maar bij sommige logeeradressen krijg je alleen het contactadres van de Nederlandse touroperator.

Ik heb geen goed gevoel bij het lezen van deze logiesgids. Mijn voorkeur gaat uit naar andere uitgaven.

Zelf een recensie toevoegen

Naam*:  
E-mail adres*:

Uw recensie*: 
 
Veiligdheidscode:
 

Ads - Partners


Reis(boeken) nieuws

  • Nieuwe gids Bed & Breakfast

    Wat ooit begon als een alternatief buitenbeentje is dezer dagen een populaire en algemeen aanvaarde overnachtingsvorm geworden. De B&B’s schoten als paddenstoelen uit grond. Zodanig dat het moeilijk werd om door het bos de bomen nog te zien. ANWB brengt soelaas met de uitgave van deze Bed & Breakfastgids. Hij bevat niet minder dan 1300 B&B’s in Nederland en 900 in de rest van Europa.

    13/03/2012

  • Lonely Planet reisgidsen voor jonge reizigers

    "Verboden voor ouders" is de veelzeggende ondertitel van deze nieuwe reeks van Lonely Planet. Er zijn meteen 4 populaire bestemmingen verschenen: Londen, Parijs, Rome en New York.

    9/02/2012

  • Nederlandse reisboekhandels kiezen beste reisgids

    Het is de ANWB Kunstreisgids Rome die de prijs "Beste reisgids van het jaar" gewonnen heeft.

    26/12/2011

  • Kust Wales ‘beste plaats om te bezoeken in 2012'

    Reisexperts van Lonely Planet, bekend van de gelijknamige reisgidsen, hebben de Welsh Coast uitgeroepen als de beste plaats om te bezoeken in 2012.

    16/11/2011

  • Best in Travel Readers´ Choice award 2012

    Best in Travel Readers´ Choice award 2012 ging naar IJsland en Reykjavik.

    2/11/2011