LIBELLE FIETSGIDS VOOR DE HELE FAMILIE


LIBELLE FIETSGIDS VOOR DE HELE FAMILIE
  • Auteur: Dirk De Moor & Johan Van Praet
  • ISBN: 9789020987201
  • Type: Paperback
  • Bladzijden: 224
  • Categorie: Fietsgidsen
  • Richtprijs: € 15,95
  • Taal: Nederlands
  • Datum: 4/06/2010
  • Recensent: AM
  • Uitgeverij: Lannoo
  • Kopen - prijs vergelijken:
  • LIBELLE FIETSGIDS VOOR DE HELE FAMILIE Kopen - prijs vergelijken: Proxis & Azur
  • LIBELLE FIETSGIDS VOOR DE HELE FAMILIE Kopen - prijs vergelijken: Cosmox
  • LIBELLE FIETSGIDS VOOR DE HELE FAMILIE Kopen - prijs vergelijken: BOL.com

Libelle is een familieblad en dat weerspiegelt zich in deze fietsgids. De 20 gezins- en kindvriendelijke fietstochten in Vlaanderen en de Ardennen zijn met de grootste zorg voor de veiligheid van de gebruikers ontworpen. De afstanden van de tochten zijn met opzet relatief kort gehouden. 25 km is zowat het gemiddelde. Bij de iets langere tochten zijn verkortingen voorzien. Bovendien lopen de routes niet over de fietsnetwerken met knooppunten waardoor de rust gewaarborgd is. Niet alle routes zijn bewegwijzerd maar dit wordt opgevangen door een tabel waarin de trajecten stap voor stap worden beschreven.

Vooraan in het boekje vind je een aantal tips om veilig en goed voorbereid op weg te kunnen. Bij elke route vind je een kaartje van het traject en de referentienummers van de bezienswaardigheden. Daarna volgt de uitgebreide routebeschrijving met de toeristische informatie. Meer informatie krijg je op een speelse manier dankzij de vele inspirerende kaderstukjes over de natuur, streekgeschiedenis of een lokale figuur. Bovendien wordt het boekje opgefleurd door een groot aantal kleurenfoto’s van de betreffende regio’s waar je doorfietst. Kortom: met deze gids kun je onbezorgd op weg voor een volle dag fietsplezier.

Zelf een recensie toevoegen

Naam*:  
E-mail adres*:

Uw recensie*: 
 
Veiligdheidscode:
 

Ads - Partners


Reis(boeken) nieuws

  • Nieuwe gids Bed & Breakfast

    Wat ooit begon als een alternatief buitenbeentje is dezer dagen een populaire en algemeen aanvaarde overnachtingsvorm geworden. De B&B’s schoten als paddenstoelen uit grond. Zodanig dat het moeilijk werd om door het bos de bomen nog te zien. ANWB brengt soelaas met de uitgave van deze Bed & Breakfastgids. Hij bevat niet minder dan 1300 B&B’s in Nederland en 900 in de rest van Europa.

    13/03/2012

  • Lonely Planet reisgidsen voor jonge reizigers

    "Verboden voor ouders" is de veelzeggende ondertitel van deze nieuwe reeks van Lonely Planet. Er zijn meteen 4 populaire bestemmingen verschenen: Londen, Parijs, Rome en New York.

    9/02/2012

  • Nederlandse reisboekhandels kiezen beste reisgids

    Het is de ANWB Kunstreisgids Rome die de prijs "Beste reisgids van het jaar" gewonnen heeft.

    26/12/2011

  • Kust Wales ‘beste plaats om te bezoeken in 2012'

    Reisexperts van Lonely Planet, bekend van de gelijknamige reisgidsen, hebben de Welsh Coast uitgeroepen als de beste plaats om te bezoeken in 2012.

    16/11/2011

  • Best in Travel Readers´ Choice award 2012

    Best in Travel Readers´ Choice award 2012 ging naar IJsland en Reykjavik.

    2/11/2011