DE 10 GEBODEN VAN EEN WERELDREIZIGER


DE 10 GEBODEN VAN EEN WERELDREIZIGER
  • Kopen - prijs vergelijken:
  • DE 10 GEBODEN VAN EEN WERELDREIZIGER Kopen - prijs vergelijken: Proxis & Azur
  • DE 10 GEBODEN VAN EEN WERELDREIZIGER Kopen - prijs vergelijken: Cosmox
  • DE 10 GEBODEN VAN EEN WERELDREIZIGER Kopen - prijs vergelijken: BOL.com

Wie droomt er niet van om wereldreiziger te worden? Diegenen die echt doorzetten leren het “vak” van wereldreiziger vaak met scha en schande. Met behulp van dit praktische en nuttige boekje kan je veel stappen overslaan van het leerproces dat je tot een meer ervaren wereldreiziger maakt. Ook al is “wereldreiziger” te hoog gegrepen voor je, dan nog is deze uitgave leerrijk en bovendien prettig om lezen ook.
 
Deze uitgave is geen overlevingsgids, eerder een gids voor de omgang met je medereizigers, met de lokale bevolking waar dan ook, met een paar vervelende dieren en met jezelf. Als je met dit bonte gezelschap overweg kunt en je houdt aan een aantal fundamentele regels heeft je grote reis een meer dan behoorlijke kans om uit te monden in een schitterende ervaring die je levenslang bijblijft. Tyron Van Hee helpt je daarbij met zijn vele adviezen en weetjes, verhaald in een directe stijl, zonder er doekjes om te winden.
 
Of je een volleerde wereldreiziger bent als je dit boek geadsorbeerd hebt? Neen. Maar je bent wel een gewaarschuwde reiziger, eentje die zich goed kan voorbereiden. En een dergelijke reiziger is er minstens twee waard.


Afmetingen: 13,5 x 21,5 cm
>> Bestel dit boek via Lannooreizen.be

Zelf een recensie toevoegen

Naam*:  
E-mail adres*:

Uw recensie*: 
 
Veiligdheidscode:
 

Ads - Partners


Reis(boeken) nieuws

  • Nieuwe gids Bed & Breakfast

    Wat ooit begon als een alternatief buitenbeentje is dezer dagen een populaire en algemeen aanvaarde overnachtingsvorm geworden. De B&B’s schoten als paddenstoelen uit grond. Zodanig dat het moeilijk werd om door het bos de bomen nog te zien. ANWB brengt soelaas met de uitgave van deze Bed & Breakfastgids. Hij bevat niet minder dan 1300 B&B’s in Nederland en 900 in de rest van Europa.

    13/03/2012

  • Lonely Planet reisgidsen voor jonge reizigers

    "Verboden voor ouders" is de veelzeggende ondertitel van deze nieuwe reeks van Lonely Planet. Er zijn meteen 4 populaire bestemmingen verschenen: Londen, Parijs, Rome en New York.

    9/02/2012

  • Nederlandse reisboekhandels kiezen beste reisgids

    Het is de ANWB Kunstreisgids Rome die de prijs "Beste reisgids van het jaar" gewonnen heeft.

    26/12/2011

  • Kust Wales ‘beste plaats om te bezoeken in 2012'

    Reisexperts van Lonely Planet, bekend van de gelijknamige reisgidsen, hebben de Welsh Coast uitgeroepen als de beste plaats om te bezoeken in 2012.

    16/11/2011

  • Best in Travel Readers´ Choice award 2012

    Best in Travel Readers´ Choice award 2012 ging naar IJsland en Reykjavik.

    2/11/2011